-6.7 C
Priština
2.1 C
Zürich
More

  A jeni të vetëdijshëm për dëmet që sjell duhani? (video)

  spot_imgspot_img

  Sigurisht qe secili nga ne e dijme se cfare pasojash le per shendetin tone pirja e duhanit, si dhe cilat semundje i sjell ai. Mirepo, ata qe konsumojne duhanin, sikur i harrojne keto sahere qe dhezin cigaren e radhes.

  Deshirojme te ndajme me ju nje video shume interesante per menyren se si te rriturit keshillojne femijet per demet nga duhani, e harrojne qe ata vete jane duke e konsumuar ate…

  Ia vlen te shikohet:

  http://youtu.be/CO0qwl5k9R4

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...