12.7 C
Priština
12.9 C
Zürich
More

  A jeni të vetëdijshëm për dëmet që sjell duhani? (video)

  spot_imgspot_img

  Sigurisht qe secili nga ne e dijme se cfare pasojash le per shendetin tone pirja e duhanit, si dhe cilat semundje i sjell ai. Mirepo, ata qe konsumojne duhanin, sikur i harrojne keto sahere qe dhezin cigaren e radhes.

  Deshirojme te ndajme me ju nje video shume interesante per menyren se si te rriturit keshillojne femijet per demet nga duhani, e harrojne qe ata vete jane duke e konsumuar ate…

  Ia vlen te shikohet:

  http://youtu.be/CO0qwl5k9R4

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...