11.3 C
Priština
More

  81% e grave dëshirojnë që ju ta bëni këtë gjatë seksi

  spot_imgspot_img

  Një sondazh i bër kohët e fundit ka zbuluar fantazitë seksuale të grave.

  Në fakt, shumica e njerëzve kanë fantazitë sekrete seksuale, sipas një sondazhi të kohëve të fundit.

  Ne nuk mund të veprojmë për të gjithë, por një studim nga Simpatic.us zbuloi se shumica e grave kanë fantazi seksuale, por ato kanë shumë frikë t’i ndajnë me të tjerët.

  Faqja e internetit të seksit dhe intimitetit hulumtoi 2,700 përdorues për të gjetur se cilat janë fantazitë më të zakonshme të grave.

  Gjetjet shokuese treguan se rreth 81% e zonjave dëshironin që partneri i tyre të fliste fjalë të pista.

  “Truri është organi më i fuqishëm i seksit, dhe biseda e pista është një mënyrë krijuese për ta stimuluar atë”, tha Emily Morse, seksologe dhe mikpritësja e Sex With Emily.

  Biseda e ndyrë është po aq çliruese dhe e dobishme, pasi hap diskutime për atë që vërtet dëshironi në dhomën e gjumit.

  Studimi gjithashtu gjeti se 70% e grave dëshirojnë të shkojnë në një klub striptisti me partnerin e tyre.

  Ndërsa 63% thanë se duan të përdorin një lodër seksuale të kontrolluar nga larg nga partnerin e tyre. Dhe 44% thanë se do të donin të dashurin e tyre të përdorin si lodrën seksuale në publik.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...