-5 C
Priština
-3.1 C
Zürich
More

  7 femra që do t’ju frymëzojnë për flokë me balluke!

  spot_imgspot_img

  Balluket janë vërtetë trendi më i madh i flokëve dhe nëse jeni duke menduar për t’i prerë flokët, atëherë balluket në formë perdeje me mes të ndarë janë zgjidhja ideale për ju! Stilet e ndryshme të ballukeve iu përshtaten secilës formë të fytyrës duke ju dhënë një pamje mahnitëse.

  Shihni në vazhdim për femrat e famshme që do të ju frymëzojnë t’i drejtoheni salloneve për stilimin e flokëve sa më shpejtë që është e mundur!

  1. Selena Gomez

  Balluket e gjata të Selena Gomez i japin një pamje të thjeshtë dhe super seksi bishtalecit të saj.

  1. Kathryn Bernardo

  Ky lloj stili mund të shtojë akoma më shumë dramë ndarjes suaj të flokëve duke i bërë balluket tuaja të veçanta me ndarjen në mes në formë perdeje.

  1. Anne Curtis

  Ne i pëlqejmë balluket e saja të kombinuar me një prerje flokësh ‘Bob’ dhe dredha të valëzuar!

  1. Maureen Wroblewitz

  Maureen është dëshmi e gjallë se balluket në formë perdeje të ndarë në mes janë trendi i miratuar nga secila vajzë moderne.

  how are y’all doing? ?

  A post shared by Maureen Wroblewitz (@mauwrob) on

  1. Iza Calzado

  Thani mirë balluket dhe largoni nga anash fytyrës në mënyrë që të theksoni apo nxjerrni në pah mollëzat.

  1. Bianca Umali

  Balluket në formë perdeje mund t’i kombinoni me stile të ndryshme të rregullimit të flokëve, për shembull të shtoni një kontakt të butë dhe romantik me anë të një punxhi klasik.

  1. Sam Pinto

  Këto balluke duken akoma më mirë ashtu të lirshme dhe plot gjallëri sikur të Sam Pinto-s.

   

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...