11.3 C
Priština
More

  7 arsye pse flokët tuaj duhet të dekorohen – trendi më i ri i këtij sezoni

  spot_imgspot_img

  Dekoroni sa më shumë…

  Kur është hera e fundit kur keni menduar të bëni ndryshime në flokët tuaj, diçka vërtetë me stil dhe të jashtëzakonshme?! Tani është koha të filloni të stilizoni flokët me ndonjë detaj interesant apo aksesorë floral, me perla por edhe me gurë plot ngjyra. Në vazhdim, po ju paraqesim 7 ide të freskëta që do të ju bindin për eksperimentim me flokët tuaj.

  1. W. ANDERSON

  Një barretë e thjeshtë e vendosur në afërsi të linjës së flokëve, do të ju japë një dimenzion si nxënëse shkollore që plotëson veshjet e Andersonit.

  1. SIMONE ROCHA

  Ky aksesor është akoma më tërheqës dhe i veçantë, që merr një qasje të trefishtë duke u vendosur në tri anë të kokës. Është i mbushur me perla në pjesën harkore duke ju dhënë efektin e një figure të Renesancës.

  1. ASHLEY WILLIAMS

  Nëse doni të dramatizoni edhe më shumë pamjen tuaj, ky detaj duket akoma më tërheqës që mund të vendoset në pjesën anësore të flokëve, e përbërë nga gurë apo diamantë me ngjyra të ndryshme.

  1. MARCHESA

  Marchesa ka realizuar që secila veshje e veçantë të ketë edhe aksesorin e tij përkatës, të të njejtit material dhengjyrë. Kjo duket vërtetë mahnitëse, apo jo?

  1. NAEEM KHAN

  A jeni ju vallë, Frida Kahlo?

  1. FENTY

  Pak më pak e realizueshme, por sërish e mundshme, nëse besoni në veten tuaj dhe keni mjaftueshëm flokë, ju mund të eksperimentoni me një lidhëse këpucësh duke kapërcyer tej përtej flokët bishtalec.

  1. RODARTE

  Së fundi, për një martesë apo ndonjë ditë veçanërisht të rëndësishme, pamja e preferuar e flokëve e të gjitha kohërave, do të ishte një shirit i mbushur përplot me lule duke ju dhënë një pamje vërtetë ëngjëllore.

  1. RODARTE IRL

  Po, përveç faktit se ky aksesor mund të vendoset para altarit apo në ditën e dasmës suaj, ky detaj floral mund të zbatohet edhe drejtëpërdrejtë në pistat e tapetit të kuq. Pra, vraponi drejt dyqaneve me lule…!!!/kosovarja.ch/

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...