17.7 C
Pristina
15.5 C
Zurich
More

  5 gjëra që duhet të dini para se të bëni seks në makinë

  spot_imgspot_img

  Për të mos pësuar ndonjë incident me pasoja, hidhini një sy këshillave më poshtë.

  1. Ju lutem, mos e provoni kurrsesi nëse makina është në lëvizje.

  Kjo as që duhet diskutuar fare në fakt, por realisht, mos t’ju shkojë ndërmend të bëni diçka ndërkohë që makina ecën.

  1. Siguroni një vend të sigurt!

  Seksi në makinë është qejf, por jo nëse përfundon i arrestuar. Sigurohuni të jetë errësirë dhe makina të jetë parkuar diku ku nuk pengoni askënd.

  1. Vishni fund ose fustan.

  Të zhvishesh e gjithë mund të tingëllojë seksi, por e thamë që arrestimi s’është qejf. Për të qenë të sigurt, vishni një fund praktik. Aksesi bëhet më i thjeshtë dhe ju përshtateni më shpejt me rrethanat.

  1. Mos harroni: “Shpejtësi dhe çmenduri!”

  Kur ai thotë kalojmë mbrapa, fillon aventura. Seksi në makinë mund të jetë më pasionanti i mundshëm.

  1. Mos anashkaloni seksin oral.

  Është një mënyrë e mirë për të nisur gjithçka. Nëse partneri yt ka një penis, mund të bëni çfarë të doni me të që nga sedilja tjetër. Nëse ka një vaginë, dilni mbrapa dhe bëhuni gati për një pozicion më të rehatshëm.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...