-1.2 C
Priština
-2.8 C
Zürich
More

  4 shenja që ju tregojnë se ai „vdes“ për ju!

  spot_imgspot_img

  Mashkulli që përdor mënyra të ndryshme për ta nxitur konkurrentin potencial për ta përvetësuar një vajzë, që i hedh sytë në dekoltenë tuaj, e ul tonin e zërit dhe dëshiron të bëhet sa më shpirtëror, gjithsesi është tepër i interesuar për ju.

  Ekzistojnë disa arsye se përse mashkulli e fsheh faktin që ju e tërhiqni: Ndoshta është kolegu juaj, apo instruktori i fitnesit, apo një mik shumë-shumë i afërt. Ndonëse përpiqet që të mos e zbuloni, prapë se prapë disa detaje mund t’ua shprehin këtë.

  1. Biseda me një vajzë të bukur është një arsye e mjaftueshme që mashkulli të bëhet nervoz, sidomos kur mendon se ka dritë jeshile. Gjurmat se ai është i interesuar janë të qarta: përpiqet t’ju shikojë drejt në sy, e kohë pas kohe i hedh sytë në dekoltenë tuaj dhe në pjesën e poshtme të trupit. Përpiqet ta mbështesë secilin mendim tuajin dhe herë pas herë të tregohet jashtëzakonisht i mencur përpara jush.

  2.Meshkujt me zë të ngjitur gjithmonë i kanë tërhequr femrat, prandaj meshkujt ndoshta edhe pa qëllim e ulin tonin e zërit kur i flasin femrës që e pëlqejnë.

  3.Ai që kurrë nuk ka thënë asnjë fjalë të keqe për të tjerët, në stilin “kreten” apo “matuf”, shfrytëzon shprehje të këtilla për ta nxirë konkurrentin potencial për përvetësim të vajzës së tij.

  4. Nëse i pëlqeni, atëherë ai do të përpiqet të jetë sa më shpirtëror dhe të flasë sa më gjëra shpirtërore. Arsyet janë dy: e para ka të bëjë me atë që ai ka dëgjuar se femrat i duan meshkujt shpirtëror dhe e dyta i shërben si mbulesë për t’u shfaqur si një mik i miri yti në ndonjë rast./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...