22 C
Priština
26.1 C
Zürich
More

  4 ngjyra për thonjtë që do të dominojnë gjatë vitit 2022

  spot_imgspot_img

  Fiksimi me thonjtë duket se nuk ka asnjë shenjë ngadalësimi edhe për vitin 2022. Megjithatë mund të heqim dorë nga printet dhe dizenjot shumëngjyrëshe për t’i dhënë më shumë vëmendje modeleve klasike.

  1. Blu

  2. Tonet solare

  3. Tonet neutrale

  4. Xixat

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...