1.7 C
Priština
More

  3 gjëra që burrat vënë re herën e parë në shtrat

  spot_imgspot_img

  1- Besimi

  Vetbesimi në dhomën e gjumit është një ndër gjërat e para që meshkujt vënë re kur ju zhvisheni. Ai nuk e ka mendjen te qimet në zonën e bikinit dhe as pjesë të tjera të lëkurës tuaj. Ai është shumë më i përqëndruar se sa rehat ndiheni ju dhe sa besim keni tek vetja.

  2- Lëvizjet

  Po, meshkujt pëlqejnë kur ju merrni frenat në shtrat dhe kjo është diçka që i tërheq vëmendjen më shumë sesa format trupore seksi. Nëse vërtet dëshironi të bëni një përshtypje të parë, provoni lëvizjet kreative në shtrat në mënyrë që ai mos ju harroj lehtë.

  3- Sytë

  Mund të luani me make up-in ose thjesht t’i ngulni sytë kur t’i thoni sesa mirë ndiheni në praninë e tij. Sigurisht që, nëse rregullimi dhe kudjesi për pamjen tuaj do t’ju bëjë të ndiheni më të sigurta, atëherë shkoni drejt kësaj. Por edhe nëse harroni ta bëni diçka të tillë me shumë mundësi ai as që do ta vërë re fare. Ai do të jetë shumë i hutuar nga aspektet e tjera të përgjithshme saqë s’do i bjerë në sy fare as manikyri apo detaje për të cilat ju shqetësoheni aq shumë.

  Burimi: Women’s Health

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...