-6.2 C
Priština
-1.9 C
Zürich
More

  18 këshilla të habitshme nga meshkujt

  spot_imgspot_img

  Cosmopolitan.com ka anketuar 1000 meshkujt për të kuptuar seksin më të mirë të tyre që kanë pasur ndonjëherë, dhe më e rëndësishmja, ajo që i bëri të ndjehen në mënyrë më të mirë. Këtu po ju paraqesim disa nga këshillat më seksi për femrat.

  1. “Bëhuni sa më shumë të jetë e mundur e besueshme. Duke qenë i magjepsur në ndjesinë tënde, më zhduken të gjitha pasiguritë, dhe kështu mund të kënaqem më shumë. E di kur duhet të jem i ngarkuar, dhe kur duhet marrë kontrollin. Balanca e dominimit është në mënyrë të pamohuar diçka shumë seksi” – Harrison, 22.

  2. “Mos kini frikë së qëndruari përpara dhe të kërkoni për atë që dëshironi: fantazitë, veprimet, pozicionet.” – Greg, 36.

  3. “Mos u frikësoni t’i tregoni meshkujve se çfarë ju pëlqen më së shumti. Bëjani me dije kërkesat tuaja dhe sigurisht që do t’i merrni ato.” – Brian, 33.

  4. “Mos harroni inkuadrimin e seksit oral!” – Tanner, 21.

  5. “Na puthni, ledhatoni dhe na mbani me përqafime. Bëhuni më të dashura ndaj neve.” – Gabriel, 27.

  6. „Biedoni me ne, kjo është shumë e rëndësishme nëse na tregoni se çfarë ju pëlqen dhe çfarë jo. Orgazma e mashtruar vetëm sepse dëshironi të ndjeheni mirë në lidhje me performancën tonë, nuk ndihmon aspak…” – Dabiel, 23.

  7. “Sigurohuni që ne të kuptojmë faktin se jeni duke shijuar kënaqësinë. Edhe nëse nuk dëshironi të flitni fjalë të pista, na thuani sepse ne meshkujt kemi dëshirë të na lavdëroni kur bëjmë gjëra të mira.” – Ryan, 19. Vazhdon në faqen 2

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...