29.5 C
Priština
More

  10 gjërat gjatë seksit për të cilat shqetësohen edhe meshkujt

  spot_imgspot_img

  Po, meshkujt shqetësohen për këto gjëra gjatë seksit po aq se shqetësohen edhe femrat.

  1. Të përjetoni ngërç apo shtrëngime kur gjërat shkojnë më së miri. Ngërçi është mënyra e trupit për t’ju tradhëtuar sa herë që ai dëshiron, andaj nuk ka nevojë për shqetësim, merreni shtruar.
  2. Nëse djersiteni shumë gjatë seksit. Është normale të ndodhë kjo gjatë seksit, nëse nuk djersiteni, atëherë jeni duke qëndruar thjeshtë mbi njëri-tjetrin me një penis në vaginë.
  3. Nëse ju duhet më shumë kohë për të arritur orgazëm. Jo, nuk duhet të shqetësoheni, mendoni vetëm të kënaqeni.
  4. Nëqoftëse bëni një fytyrë të çuditshme gjatë rënkimit. Gjithkush frikohet nëse e bën fytyrën në formë të shkronjës “O”.
  5. Nëse partneri ndalon për një moment të caktuar gjatë aktit. Ska nevojë për panikë, mund të jetë thjeshtë ndonjë mendim i shkurtër apo lodhje, nuk ka të bëjë fare me ndjesinë e seksit.
  6. Si duket vrima anale nga këndvështrimi i pozicioneve gjatë seksit. Ajo duket thjeshtë si është, dhe mos u shqetësoni, të gjithë e kemi.
  7. Nëqoftëse partneri mendon negativisht rreth qimeve të trupit. Edhe nëse keni disa qime të pzakonta në trup, mos u shqetësoni, ai veçmë është duke bërë seks me ju, kështuqë e keni kaluar testin.
  8. Nëse jeni duke marrë frymë shumë me zë të lartë. Partneri juaj ndoshta nuk mund t’ju dëgjojë frymëmarrjen e thellë sepse edhe vet lëshon tinguj me zë të lartë gjatë aktit.
  9. Mundësia e lëshimit të gazrave aksidentale. Mos tentoni ta fshihni atë, thjeshtë qeshuni pas lëshimit gazrave dhe pranoni faktin se këto gjëra ndodhin, e më pas vazhdoni aktin.
  10. Nëse partneri bezdiset fshehurazi. Nuk mund të kaloni gjithë jetën duke u shqetësuar nëse partneri ju pëlqen apo jo. Jo, ai nuk është edhe aq aktor i mirë sa të shtirret gjatë gjithë kohës e të ketë kinse seks të mirë me ju. Por, ai me të vërtetë ju pëlqen dhe mendon se jeni shumë tërheqëse, përderisa është me ju./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...