20.7 C
Priština
More

  Ç’mendojnë vajzat për seksin në dush?

  spot_imgspot_img

  Seksi në dush! Mund ta urreni ose mund ta dashuroni, por e sigurtë është se keni një mendim rreth tij. Sot, do merremi me vajzat në veçanti. Ç’mendoni se ju kalon atyre nëpër mend gjatë asaj kohe? Hidhini një sy listës më poshtë dhe shihni nëse e gjeni veten diku!Ç'mendojnë vajzat për seksin në dush

  1.

  „Zot të lutem bëj që të mos rrëzohem! S’dua të vdes lakuriq!“

  2.

  „Më duket se ka mbetur qime flokësh tek vithet e mia. Bëj që të zhduken nga aty!“

  3.

  „Ndërrova mendje! A mund të kthehemi në shtrat të lutem?“

  4.

  „Pse kam shishe shamposh bosh?“

  5.

  „Ku supozohet t’i çoj këto flokë?“

  6.

  „A quhet bisedë e pistë dhe pse jemi duke bërë dush?“

  7.

  „Seksi në dush është sport olimpik. Kam nevojë të stërvitem akoma.“

  8.

  „Sa shumë ujë i shkuar dëm. Kushedi sa vjen fatura këtë muaj!“

  9.

  „Si do dalim që këtu? Të dal unë e para pastaj ti pas 5 minutash?“

  Burimi: Cosmopolitan

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...