20.3 C
Priština
17.5 C
Zürich
More

  Redaksia

  2828 POSTIME

  Artikuj ekskluzivë:

  Pse duhet që të lyeni buzët sa më shumë?

  Ne të gjithë e dimë se lyerja e buzëve mund të jap rezultatin mahnitës të gjithë pamjes suaj, mirëpo ky mund të jetë edhe...

  9 parfumet e preferuara të Parisieneve

  Duke marrë parasysh se françezet janë të njohura si eksperte që kuptojnë artin e joshjes, ato asnjëherë nuk dalin nga shtëpia pa pasur parfum. Romantike,...

  Mërkuri sapo kaloi në shenjën e Luanit dhe ndryshoi ÇDO PLAN, zbuloni si do të jenë pushimet tuaja tani

  Duke filluar nga dita e sotme, Mërkuri do të braktisë të lindurit në shenjën e Gaforres për t’u zhvendosur deri më datë 19 korrik,...

  Pitalka shtëpie

  Perbersit: 600 gr miell 300 ml uje te vaket 6 luge vaj 1 luge sheqer 1 luge e vogel krip Maja birre(kvasac,brum bukve...

  10 gabimet në dashuri që një grua e pjekur nuk do t’i bëjë përsëri

  Unë jam pothuajse 42-vjeç, dhe kohë pas kohe më pëlqen të them se nuk besoj në dashuri, romancë, apo lumturi të përjetshme. Kur takohem...

  Aktuele

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Horoskopi javor

  DASHI  Puna: Ndodhitë e reja që do t’ju shoqërojnë këtë...
  spot_imgspot_img