24.1 C
Priština
23.9 C
Zürich
More

  Si ta bëni pikante jetën tuaj seksuale edhe nëse jeni pak të turpshme

  spot_imgspot_img
  1.Bëni një dush bashkë para gjumit ose para se të dilni për në punë.

  2.Një ditë pushimi nga puna për të dy: justifikim për të qëndruar bashkë.

  3.Këmbeni mesazhe flirtuese në mes të një mbledhjeje pune.

  4.Rregull i ri: thuajeni komplimentin që po mendoni për njëri-tjetrin.

  5.Një ëmbëlsirë, por me dy lugë për ju të dy.

  6.Takim në rrugë, pasi keni disa kohë që nuk jeni parë.

  7.Uluni në radhën e fundit të poltronave të kinemasë.

  8.Të fjeturit nudo gjatë të dielave paradite.

  9.Lërini të thahen në banjë, gjoja si rastësisht, veshjet tuaja intime më seksi.

  10.Gjithmonë thuajini njëri-tjetrit “Natën e mirë”.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...