Dergo Artikuj  

Video te reja

Showbiz

Kuriozitete

Shendeti

Aktualitet

Vjedhja e gjykates, per garen e kryetarit
Vjedhja e Gjykatës së Krimeve të Rënda është bërë për të sabotuar punën, në prag të zgjedhjes... 
Lajme nga Aktualitet...

Sport

Guardiola: Villa eshte i domosdoshem
Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka deklaruar se David Villa mbetet një lojtar i domosdoshëm në ekipin... 
Lajme nga Sport...

Politike

BE sjell ultimatumin per statusin kandidat
Komisioni Europian kërkon me çdo kusht që Shqipëria të ecë përpara në rrugën e integrimit në BE dhe... 
Lajme nga Politike...

Estetike

Thonj te thyeshem
Mund të dëshmojnë për gjendje kronike mungese vitaminash apo oligoelementesh, për shembull tek anoreksia,... 
Lajme nga Estetike...

Bota

Revolucion femeror ne Hollivud
E para ishte Angelina Jolie, që me rolin e super-agjentes Evelyn Salt tregoi forcën e grave për të interpretuar... 
Lajme nga Bota...

Teknologji

Mbindertimi per Nokia N9
Smartphone i parë dhe i fundit i Nokias i bazuar në SO MeeGo do të marr një mbindërtim. Shënimi i koduar... 
Lajme nga Teknologji...
Te Gjitha Te Drejtat E Rezervuara © TiranaChat.Net 2003-2011 Privacy Policy