Home » Posts tagged with "zajmina vasjari nudo"

Zajmina, më seksi se kurrë

E veshur me një këmishë të bardhë, poshtë së cilës duken hiret e trupit dhe të gjoksit, Zajmina, më seksi se kurrë, është fotografuar në plazhin e Qeparosë. Bukuroshja shqiptare do të jetë personazhi kryesor i kopertinës së revistës “Anabel” në numrin e saj të korrikut. Në një prononcim për \”Bluetooth\” redaktori i modës... 

Zajmina, fotot nudo që e përjashtuan nga “Miss Bota 2009”

Ishte një ofertë që do ta rikthente dhe njëherë Zajmina Vasjarin në garën e një konkursi bukurie, si në vitin 2002, kur fitoi kurorën e “Miss Shqipëria”. Po kësaj here në garën ndërkombëtare të bukurisë që u organizua më 12 dhjetor në Afrikën e Jugut, dhe ku konkurruan 112 vajza nga e gjithë bota. Ardit Gjebrea, që bashkë me Vera...